Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Nese Msn Juaj Esht e Hackuar

  Share
  avatar
  qipii92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 391
  Join date : 09/06/2009
  vjeqar/e : 26
  Lokacioni : G-ilan

  Nese Msn Juaj Esht e Hackuar

  Mesazh nga qipii92 prej Wed Jun 10, 2009 6:11 pm

  nese msn-ja juaj eshte hacku nga ky kod:
  (n—a_Á—ay±m—aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇá—±Ç᧱Çár×ÁÇ á+NÇ áLáÇá)

  athere mund me e riaktivizu msn ne kete menyr :
  C:\Documents and Settings\[emri i accountit tuaj\Local
  Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\[MSN adresa]
  dhe fshini folderat me emrat e adresa te msn, per shembull:
  C:\Documents and Settings\User\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\xxxx@hotmail.co

   Ora është Thu Jan 17, 2019 1:03 am