Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  shpejto mozilla firefox

  Share
  avatar
  qipii92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 391
  Join date : 09/06/2009
  vjeqar/e : 26
  Lokacioni : G-ilan

  shpejto mozilla firefox

  Mesazh nga qipii92 prej Wed Jun 10, 2009 6:18 pm

  1- Klikoni me tastin e athte te mausit mbi shortcut-in e Firefox-it
  2- Zjgjidheni Propertise
  3- Pasi te hapet shkoni tek fusha target
  4- dhe shtoni " /Prefetch:1" (ne fund te tekstit, pa e fshire taxtin praprak.
  5- Teksti do te dukej keshtu C:\Program Files\Mozilla Firezox\firefox.exe" /Prefetch:1
  6- Klikoni "Apply"
  7- Klikoni "OK

   Ora është Thu Jan 17, 2019 1:02 am