Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  C'eshte PROXY de si punohet me te ?

  Share
  avatar
  qipii92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 391
  Join date : 09/06/2009
  vjeqar/e : 26
  Lokacioni : G-ilan

  C'eshte PROXY de si punohet me te ?

  Mesazh nga qipii92 prej Wed Jun 10, 2009 6:19 pm

  C'eshte PROXY

  Proxy jan IP-adresa te rrejshme IP adresa prej Cannada, Gernamy, dhe prej vendeve tjera te botes..
  nese ju vendosni ndonje PROXY [ IP ADRES TE HUAJ ] te Gjermanis ateher
  ju do te dukeni sikur te ishit nga Gjermania,...e kshtu me rradh nvaret
  nga ajo se prej cilit vend doni ta merrni PROXY-n ..
  Dhje Kjo Gje Sherben Per Shum Sende Ne PC..

  Qysh me punu me Proxy

  Shkojm

  START
  SEETINGS
  CONTROL PANEL
  Internet Options
  CONNECTIONS
  LAN SEETINGS
  EDHE E JAPIM IP EDHE portin

  Mujteni edhe tjeter menyr

  E hapim Internet Explorer

  sHKOMI

  TOOLS
  INTERNET OPTIONS
  CONNECTIONS
  LAN SEETINGS
  EDHE E JAPIM IP EDHE portin

  DHE OK

  Dhe Per ta shikuar a u ka bo mir shikoni ip tuaj a u ka ndryshu www.whatismyip.com edhe nese eshte ndrru Eshte Mir KLM

   Ora është Thu Jan 17, 2019 1:04 am