Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

    Pastro pc nga filet e pa nevojshem

    Share
    avatar
    qipii92
    Webmaster
    Webmaster

    Numri i postimeve : 391
    Join date : 09/06/2009
    vjeqar/e : 26
    Lokacioni : G-ilan

    Pastro pc nga filet e pa nevojshem

    Mesazh nga qipii92 prej Wed Jun 10, 2009 6:21 pm

    Pastro pc nga filet e pa nevojshem

    Pastro PC-en tuaj totalisht ...

    Qe ta pastrojsh Pc-en tuaj totalisht nga filet e pa nevojshme cookie-t, internet Histro-in,Temp File-et OLD fajllat Etc..

    Veprojm kështu..., .Shkojm Tek Butoni StarT ,

    Run Në run e Shënojm cleanmgr /sageset:50

    dhe te gjitha pikat duhet te tikohen.

      Ora është Sat Nov 17, 2018 5:37 pm