Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Si ti bejme ngjyrat e kompjuterit me te bardha

  Share
  avatar
  qipii92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 391
  Join date : 09/06/2009
  vjeqar/e : 26
  Lokacioni : G-ilan

  Si ti bejme ngjyrat e kompjuterit me te bardha

  Mesazh nga qipii92 prej Wed Jun 10, 2009 6:22 pm

  ` Shko ne destkop / Kliko me te athen / shko tek Graphics Properties /
  Color Correction / dhe zbardhoji sa te duash ngjyrat e pc-s .

   Ora është Thu Jan 17, 2019 1:25 am