Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Ndalo web faqet Ne Compjuterin Tuaj Pa Program

  Share
  avatar
  qipii92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 391
  Join date : 09/06/2009
  vjeqar/e : 26
  Lokacioni : G-ilan

  Ndalo web faqet Ne Compjuterin Tuaj Pa Program

  Mesazh nga qipii92 prej Wed Jun 10, 2009 6:22 pm

  je menyre e cila i bllkon faqet qe te mos hapen ne kompjuterin tuaj..
  tani mund ti ruani femijet nga xxx faqet ose ti bllokoni faqet qe j si pelqeni.

  Shkojm : Hapim local disk C shkoj " windows/system32/drivers/etc/hosts "

  Edhe Ket fajl hosts e hapim me notepad dhe nen "127.0.0.1 localhost"
  e shkruani | 127.0.0.2 http://www.xxxfaqja.com | dhe e bani save

  Edhe mandej shkoni e provoni a ju hapet Web Faqja !!

  A-nqofse Doni Tjera web Site Me Blocku njejt shkoni | 127.0.0.2 http://vetem e indroshijn emrin qish osht webi.com |

   Ora është Wed Dec 19, 2018 2:06 pm