Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Restart PC nese e keni prish BIOS-in !

  Share
  avatar
  qipii92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 391
  Join date : 09/06/2009
  vjeqar/e : 26
  Lokacioni : G-ilan

  Restart PC nese e keni prish BIOS-in !

  Mesazh nga qipii92 prej Fri Jun 12, 2009 9:08 am

  Keni prek naj sen ne BIOS dhe nuk ndezet më PC-ia.
  Per me qit prap BIOS-in në default me PC shym veproni kështu

  Pra në testatur lypne "INSER" pasi që e keni gjetur, shtypni butonin "INSER" dhe pa e lëshuar butonin INSERT ndezne PC (Butoni Insert e ka për efekt me i bo të dhënat e BIOS-it Default sikur se kur u ble PC!

   Ora është Wed Dec 19, 2018 2:06 pm