Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Si te shenojm emrin ton te ora : ???

  Share
  avatar
  qipii92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 391
  Join date : 09/06/2009
  vjeqar/e : 26
  Lokacioni : G-ilan

  Si te shenojm emrin ton te ora : ???

  Mesazh nga qipii92 prej Fri Jun 12, 2009 9:24 am

  Start<>Control Panel<>Regional and language Options<>Customize Pastaj Time
  Dhe tek Time format shenojm h:mm 'emriJuaj' emrin tuaj me kufizu me keto gjysme thonjezat 'emri juaj'

   Ora është Thu Jan 17, 2019 1:00 am