Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Si mundeni me rikthy PC tuaj nje muaj mbrapa ???

  Share
  avatar
  qipii92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 391
  Join date : 09/06/2009
  vjeqar/e : 26
  Lokacioni : G-ilan

  Si mundeni me rikthy PC tuaj nje muaj mbrapa ???

  Mesazh nga qipii92 prej Fri Jun 12, 2009 9:27 am

  Per me kthy PC tuaj nje muaj mbrapa apo me shume se nje muaj duhet me ane te kesaj metode
  start>programs>accessories>system tools> system restore
  pasi te klikoni system restore ju hapet nje faqe dhe pastaj klikon next tani me ane te ketyre shenjave >< e kqyre se ne qfar kohe mundesh me rikthy pc-n
  por me sa e dij une pc mundesh me rikthy deri ne ate dat kur e ki formatizu mas mrami deri ne atev dat mundesh me rikthy
  besoj se jam shume i kjart nese nuk keni diqka te kjart lirisht pyetni dhe jam ne gjendje me ju pergjegj per kete sen.
  Kjo vlen per ata qe nuk din me rikthy ...

   Ora është Thu Jan 17, 2019 1:05 am