Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Eliminoni hijen Blu ne ikona ???

  Share
  avatar
  qipii92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 391
  Join date : 09/06/2009
  vjeqar/e : 26
  Lokacioni : G-ilan

  Eliminoni hijen Blu ne ikona ???

  Mesazh nga qipii92 prej Fri Jun 12, 2009 9:27 am

  Eliminoni hijen Blu ne ikona
  Per te eliminuar Hijen Blu ne ikonat e tu,


  Klikoni me te Djathten ne My Computer > Properties > Advanced >Settings ne Visual effects.Sigurohuni qe "Use drop shadows on icon labels on the Desktop te jete e selektuar dhe shtypni OK

   Ora është Thu Jan 17, 2019 1:05 am