Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Hajni kafshon shufrat e çelikut

  Share
  avatar
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 26

  Hajni kafshon shufrat e çelikut

  Mesazh nga bashkimi92 prej Sat Jun 13, 2009 7:29 pm


  Policia ka arritur të zgjidh misterin e një varg plaçkitjesh dhe është befasuar kur e kanë kuptuar se ishte dhëmb njeriu ai i cili po kafshonte shufrat e çelikta të dritareve.

  Detektivët në Chongqing të Kinës ishin trazuar nga raportimet e vazhdueshme të plaçkitjeve nëpërmes dritareve me shufra.

  "Me anë të hulumtimeve tona, kemi kuptuar se shufrat ishin prerë, por me shenja të thella të dhëmbëve", ka thënë një polic lokal për gazetën lokale “Chongqing Business Daily”.

  Eventualisht, hulumtimet e tyre e sollën tek një person i cili zbuloi se po e ndante dhomën e hotelit me një person i cili mund të thyej arra me dhëmbët e tij.

  Policia e solli 23-vjeçarin Xiong në stacion policor për ta marrë pyetje, ku edhe pranoj se ai ishte prapa të gjitha plaçkitjeve.


  _________________
  .::www.bsh-design.net::.

   Ora është Wed Dec 19, 2018 10:09 am