Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  George Bush i vjetri kërceu me parashutë për ditëlindje

  Share
  avatar
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 26

  George Bush i vjetri kërceu me parashutë për ditëlindje

  Mesazh nga bashkimi92 prej Mon Jun 15, 2009 3:16 pm

  Presidenti i dikurshëm amerikan George Bush i vjetri e ka festuar ditëlindjen e tij të 85 duke kërcyer më parashutë nga aeroplani.

  "Nuk do të thotë pse jemi të moshuar e të mos mundemi të kënaqemi. Për shkak të moshës nuk do të rrimë të ulur në ndonjë kënd dhe të flasim gjëra të kota", ka thënë Bush për televizionin amerikan CNN.

  Bush, i cili ka kërcyer edhe në ditëlindjen e tij të 75 e 80, ka premtuar se do të kërcejë edhe në ditëlindjen e 90.


  _________________
  .::www.bsh-design.net::.

   Ora është Wed Dec 19, 2018 10:10 am