Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Qeni trulloset pasi që han marihuanë

  Share
  avatar
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 26

  Qeni trulloset pasi që han marihuanë

  Mesazh nga bashkimi92 prej Mon Jun 15, 2009 3:17 pm

  Qeni i racës labrador i cili i ka ikur pronarit të tij nga zinxhiri në parkun Seward në Seattle të SHBA-ve ka nuhatur erën e marihuanës të cilën dikush e kishte hedhur dikush dhe më pas e ka ngrënë atë.

  Pronari i labradorit Jen Nestor Waddell ka deklaruar për televizionin King TV se labradori i tij ishte tërësisht i trullosur kur u kthyen nga shëtitja në shtëpi.

  Qeni në fakt mezi ka arritur deri në shtëpinë e tij sepse ecte si pa kokë dhe kishte shikonte vëngër. Në kontrollin tek veterinari është vërtetuar se ka ngrënë një sasi më të madhe të marihuanës së terur, prandaj i kishin dhënë ilaçe për të vjellë për ta shpëtuar.

  Pronari e ka lajmëruar rastin në polici dhe ka thënë se herën tjetër do t’i padis nëse i duhet edhe herë tjetër ta paguaj faturën prej 1.500 dollarësh tek veterinari.


  _________________
  .::www.bsh-design.net::.

   Ora është Wed Dec 19, 2018 10:41 am