Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Këlyshi mbijeton larjen në guacë tualeti

  Share
  avatar
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 26

  Këlyshi mbijeton larjen në guacë tualeti

  Mesazh nga bashkimi92 prej Tue Jun 16, 2009 3:14 pm

  Një djalosh katërvjeçar ka vendosur që këlyshin e tij ta laj në guacën e tualetit, por kur e ka tërhequr ujin, këlyshi është bllokuar në gypin e ujësjellësit, 20 metra tutje, shkruan Daily Mirror.

  Daniel Blair ka dashur që nga qeni i tij të pastrojë baltën e cila iu kishte ngjitur në shtëpinë e prindërve të çunit në Northholt, në perëndim të Londrës. Djaloshi, megjithatë, nuk do ta shihte as në ëndërr se uji do t’ia merrte këlyshin e tij i cili ka mbetur për më shumë se katër orë i bllokuar në gyp.

  Zjarrfikësit dhe ekspertët e shoqatave për mbrojtjen e kafshëve nuk kanë arritur të lirojnë qenin, prandaj e ëma e Danielit e ka thirrur instaluesin e ujit i cili e ka zbuluar vendndodhjen e qenit, 20 metra nga shtëpia dhe e ka liruar.


  _________________
  .::www.bsh-design.net::.

   Ora është Thu Jan 17, 2019 1:04 am