Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Në moshën 18-vjeçare gjen motrën e saj binjake identike

  Share
  avatar
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 26

  Në moshën 18-vjeçare gjen motrën e saj binjake identike

  Mesazh nga bashkimi92 prej Tue Jun 16, 2009 3:14 pm

  Kinezet 18-vjeçare Zhuang Yanhong e Gong Jingjing kanë katër nishane në vende të njëjta të dorës së djathtë, u interesojnë gjërat e njëjta, derisa punojnë në të njëjtën kompani.

  Pronari i zinxhirit të dyqaneve të rrobave në qytetin Xiamen të krahinës jugore kineze Fujian ka shkuar në qytetin Quangang të kontrollojë se si po i ecën shitja në dyqanin e atjeshëm. Ai ka mbetur i çuditur kur e ka parë punëtoren nga selia e fabrikës së tij në shitoren në Quangang pa lejen e tij. Megjithatë është konstatuar se nuk bëhet fjalë për punëtoren e selisë së fabrikës, por për një vajzë e cila ishte pothuajse identike. Zhuang Yanhong e Gong Jingjing kanë katër nishane në vendet e njëjta në dorën e djathtë.

  “Na interesojnë gjërat e njëjta, kemi hobi dhe vese të njëjta”, ka thënë Zhuang.

  Në fillim vajzat kishin menduar se ngjashmëria e tyre ishte vetëm një rastësi, mirëpo Zhuang është e adoptuar, e pasi që vajzat janë takuar, edhe Gongut i kanë pranuar prindërit e saj se edhe ajo ishte adoptuar nga e njëjta krahinë sikur edhe Zhuang.

  Vajzat tani janë të sigurta se janë binjake.

  “Nuk do të bëjmë fare testin e ADN-së. Pa marrë parasysh të gjitha, ne jemi motra”, ka thënë Gong.


  _________________
  .::www.bsh-design.net::.

   Ora është Wed Dec 19, 2018 10:25 am