Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Studenti zgjohet në kabinën e kranit 46 metra lartë mbi tokë

  Share
  avatar
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 26

  Studenti zgjohet në kabinën e kranit 46 metra lartë mbi tokë

  Mesazh nga bashkimi92 prej Wed Jun 24, 2009 1:46 am


  Një student austriak është zgjuar në kabinën e një krani 46 metra lartë pas një nate dehjeje me shokët e tij.Studenti
  28-vjeçar Stefan Hohenwart u ka thënë policëve se nuk e kishte as idenë
  më të vogël se ishte ngjitur atje, pasi që punëtorët e ndërtimtarisë
  lajmëruan policinë në qytetin e Grazit.

  Policët kanë thënë se ai është dërguar në shtëpi dhe nuk do të paditet pasi që nuk ka shkaktuar asnjë dëm.

  "Punëtorët e ndërtimtarisë erdhën për të filluar punën në mëngjes dhe
  vozitësi i kranit u befasua kur u ngjit dhe pa studentin duke gërhitur
  në kabinën e tij”, ka thënë një zëdhënës i policisë lokale.

  "Kur policët tonë u ngjitën dhe lëshuan mashkullin poshtë ai përbente
  se nuk e kishte as idenë më të vogël se si ishte ngjitur atje dhe i
  kujtohej vetëm se si kishte lënë pijetoren dhe se ndihej shumë i
  lodhur", ka shtuar zëdhënësi.


  _________________
  .::www.bsh-design.net::.

   Ora është Wed Dec 19, 2018 10:11 am