Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Brenda javës fiton dy herë në lotari

  Share
  avatar
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 26

  Brenda javës fiton dy herë në lotari

  Mesazh nga bashkimi92 prej Wed Jun 24, 2009 1:47 am


  Kur ta do, ta do! Një zdrukthëtar 62-vjeçar nga Augusta në
  shtetin amerikan Georgia brenda një jave të vetme ka fituar dy herë në
  lotari, me komentin se ka luajtur sepse e ka ndier veten të lumtur, e
  tani po ndihet edhe më i lumtur.
  Earl Fritz ka fituar të
  hënën shpërblimin kryesor prej 777.777 dollarësh në lotarinë e çastit
  të Georgia “Super Lucky 7's”, derisa javën e kaluar ka fituar 1.000
  dollarë në lotarinë e çastit “Extreme Green”.

  Fritz ka deklaruar se nuk e ka kuptuar menjëherë se e ka fituar
  shpërblimin kryesor të “Super Lucky 7's” sepse nuk po bartte syzet.
  Fritz dhe gruaja e tij ende nuk kanë vendosur se çfarë do të bëjnë me
  tërë ato para, njofton televizioni amerikan “Fox News”


  _________________
  .::www.bsh-design.net::.

   Ora është Wed Dec 19, 2018 10:10 am