Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Klubi padit striptizeren e cila gënjeu për moshën

  Share
  avatar
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 26

  Klubi padit striptizeren e cila gënjeu për moshën

  Mesazh nga bashkimi92 prej Wed Jun 24, 2009 1:48 am


  Klubi amerikan i cili ka punësuar një 14-vjeçare si valltare
  ekzotike tani është duke e paditur vajzën për dëmshpërblim, duke pohuar
  se i ka gënjyer ata vetëm sa për të gjetur një vend pune.
  Avokati
  i klubit teksasian të striptizit “Cheetah” në Corpus Christi, Alan
  Jaffe, pohon se drejtoria e klubit nuk e ka ditur se vajza është e
  mitur, posaçërisht pasi që ia kanë parë gjinjtë e saj.

  “Ka ardhur në klub me fustan të shkurtër dhe take të larta. Është dukur
  si modele nga ndonjë garë e bukurisë. Ne jemi këtu viktimat”, ka thënë
  Jaffe.

  Mediat amerikane kanë njoftuar se si një vajzë anonime është kidnapuar,
  keqtrajtuar seksualisht dhe është shtyrë të punoj në klub me dhunë me
  kartë të rrejshme identiteti.

  Supozohet se 48-vjeçari Leslie Campbell e ka keqtrajtuar për një javë
  rresht vajzën. Ajo kishte ikur derisa Campbell po bënte dush dhe u
  është kthyer prindërve të saj në San Antonio. Sipas padisë, me të cilën
  klubi kërkon dëmshpërblim, prindërit “nuk e kanë ruajtur mirë” vajzën e
  tyre.


  _________________
  .::www.bsh-design.net::.

   Ora është Wed Dec 19, 2018 10:08 am