Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Ndrysho emrin e Shportes apo beje Rename Recycle Bin.

  Share
  avatar
  qipii92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 391
  Join date : 09/06/2009
  vjeqar/e : 26
  Lokacioni : G-ilan

  Ndrysho emrin e Shportes apo beje Rename Recycle Bin.

  Mesazh nga qipii92 prej Fri Jun 26, 2009 8:43 pm

  Ndrysho emrin e Shportes apo beje Rename Recycle Bin.
  Shko
  Start
  Run
  regedit.exe (enter)
  pastaj shko sipas udhezimeve

  [HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}\ShellFolder]
  "Attributes"=hex:50,01,00,20
  "CallForAttributes"=dword:00000000

  KUJDES! Shell folderin ka mundesi qe nuk e keni andaj e editoni vetem atributes dhe
  call for atributes direkt nga ky file {645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E})


  _________________

   Ora është Wed Dec 19, 2018 2:05 pm