Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Shpejtoe hapjen e Start Menuse dhe item-et tjera te Windows Xp-se.

  Share
  avatar
  qipii92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 391
  Join date : 09/06/2009
  vjeqar/e : 26
  Lokacioni : G-ilan

  Shpejtoe hapjen e Start Menuse dhe item-et tjera te Windows Xp-se.

  Mesazh nga qipii92 prej Fri Jun 26, 2009 8:44 pm

  Shpejtoe hapjen e Start Menuse dhe item-et tjera te Windows Xp-se.
  (Kjo eshte metod shum e mire e hap Start Menune dhe item dritaret tjera me pak se nje second).
  Shko
  Start
  Run
  regedit.exe (enter)
  pastaj shko sipas udhezimeve

  [HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop]
  "MenuShowDelay"="2"


  _________________

   Ora është Thu Jan 17, 2019 1:20 am