Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Hyn me dhunë në një shtëpi dhe mbetet një javë në të

  Share
  avatar
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 26

  Hyn me dhunë në një shtëpi dhe mbetet një javë në të

  Mesazh nga bashkimi92 prej Sat Jul 04, 2009 6:07 pm

  Policia amerikane ka publikuar detajet për një plaçkitës bukur
  të jashtëzakonshëm. Nicholas Truesdell i cili ka vetëm 19 vjet, ka hyrë
  me dhunë në shtëpinë e një familjeje amerikane dhe atje ka qëndruar një
  javë ditë rresht.
  Pasi që shtëpiakët ishin në pushim, ai
  tërësisht i relaksuar është shtrirë nëpër krevate, ka shikuar
  televizorin dhe ka ngrënë ushqim nga frigoriferi i cili ishte përplot
  me gjëra ushqimore.

  Në shtëpi kishte hyrë duke thyer dritaren e dhomës së fjetjes. Pos
  krevateve dhe televizorit, plaçkitësi është shërbyer edhe me kompjuter,
  e madje ka vozitur edhe automjetin e familjes të cilës ia kishte
  pushtuar shtëpinë.

  Gjatë arrestimit të policisë Truesdell kishte deklaruar se e kishte ndier veten si në shtëpi të tij.


  _________________
  .::www.bsh-design.net::.

   Ora është Wed Dec 19, 2018 10:38 am