Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Kollaq i Zi

  Share
  avatar
  iliri92

  Numri i postimeve : 353
  Join date : 08/06/2009

  Kollaq i Zi

  Mesazh nga iliri92 prej Sun Jul 05, 2009 7:09 pm

  Përbërësit:

  -3 gota miell,
  -3 gota sheqer,
  -3 gota vaj,
  -3 gota jogurt,
  -2 lugë caji sodë bidarboni dhe
  -2 lugë kakao.

  Përgatitrja: Të gjitha këto i përzien mirë dhe i qet në tepsi e i pjek.

  Filli: 1 qokollatë për zierje e shkrin së bashku me 10 lugë qumësht dhe me pak vaj.

   Ora është Thu Jan 17, 2019 12:59 am