Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Celular misterioz nga LG

  Share
  avatar
  qipii92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 391
  Join date : 09/06/2009
  vjeqar/e : 26
  Lokacioni : G-ilan

  Celular misterioz nga LG

  Mesazh nga qipii92 prej Sat Jul 18, 2009 3:33 pm


  Kompania LG po na përgatit diçka të pazakontë: një telefon i cili duket si iPhone i zgjatur, me emrin Black Label BL40. Specifikat janë të shkëlqyeshme, e sa do të jetë tërë kjo gjë praktike, na mbetet të shohim.

  Edhe pse lajmi ka rrjedhur nga fotografitë jozyrtare të cilat janë paraqitur në një forum gjerman të internetit, duket të janë autentike. Sipas tyre, pajisja Black Label BL40 gjoja ka fotoaparat me rezolucion prej pesë megapikselash me optikë të Schneider Kreuznach, WiFi, FM radio dhe 335 MB hapësirë për ruajtje të dhënave.

  Gjëja që del prej të gjitha standardeve është ekrani, i cili ka rezolucion prej 800 x 345 piksela, që e bën bukur të papërdorshëm për shikimin e video materialeve. Mirëpo, Zoti e di se çfarë është duke na përgatitur LG, ndoshta bëhet fjalë për një pajisje luksoze tek e cila dizajni dhe ndjenja e veçantë të cilat ofrohen do të janë më të rëndësishme se sa praktika e punës me të.


  _________________

   Ora është Wed Dec 19, 2018 10:35 am