Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Gjykatësi ia ndalon daljet

  Share
  avatar
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 26

  Gjykatësi ia ndalon daljet

  Mesazh nga bashkimi92 prej Tue Jun 09, 2009 2:27 pm


  Gjykatësi në Gloucester të Anglisë ia ka ndaluar një
  tinejxhereje daljen çdo mbrëmje, përveç të shtunës, për shkak të sulmit
  fizik që ka bërë në një ndejë. Ka qenë i mëshirshëm sepse është kohë
  vere.
  Gjykatësi William Hart ka thënë se për 19-vjeçaren
  Lisa Partington vlen ora policore prej orës 21 deri në ora 7 të
  mëngjesit, çdo ditë të javës gjatë dy muajve të ardhshëm, përveç të
  shtunave.

  "Çdo javë u jap nga një ditë të lirë sepse është verë dhe mendoj se
  është e domosdoshme dhe në interesin tuaj që të mbeteni e mbyllur në
  shtëpi gjatë dy muajve të ardhshëm", kanë transmetuar deklaratën e
  gjykatësit mediat lokale.

  Partington ka pranuar se në një ndejë të javës së kaluar kishte sulmuar një vajzë të re.

   Ora është Wed Dec 19, 2018 10:07 am