Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Si ta bejme WinRar me password

  Share
  avatar
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 26

  Si ta bejme WinRar me password

  Mesazh nga bashkimi92 prej Tue Jun 09, 2009 10:18 pm

  i qe ky per shume eshte nje tutorial shume i thjeshte, mirpo ka disa persona qe u nevojitet.

  Se pari Shkojm Keshtu

  E Hapim Winrar-in ne te cilin deshirojme te veme passwordin.

  Shkojm --- File >>> Set Default Password >> E Shenojm Passwordin 2 her dhe e klikojme OK

  dhe ja ku u be

   Ora është Wed Dec 19, 2018 2:20 pm