Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Restart PC nese e keni prish BIOS-in !

  Share
  avatar
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 26

  Restart PC nese e keni prish BIOS-in !

  Mesazh nga bashkimi92 prej Tue Jun 09, 2009 10:25 pm

  Keni prek naj sne ne BIOS dhe nuk ndezet më PC-ia.
  Per me qit prap BIOS-in në default me PC shym veptoni kështu

  Pra në testatur lypne "INSER" pasi që e keni gjetur, shtypni butonin "INSER" dhe pa e lëshuar butonin INSERT ndezne PC (Butoni Insert e ka për efekt me i bo të dhënat e BIOS-it Default sikur se kur u ble PC!

   Ora është Wed Dec 19, 2018 2:05 pm