Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  kaka sod ka kaluar ne real madrit

  Share
  avatar
  hekurani

  Numri i postimeve : 200
  Join date : 08/06/2009

  kaka sod ka kaluar ne real madrit

  Mesazh nga hekurani prej Tue Jun 09, 2009 11:37 pm

  kaka sod ka kaluar ne real madrid
  avatar
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 26

  Re: kaka sod ka kaluar ne real madrit

  Mesazh nga bashkimi92 prej Tue Jun 09, 2009 11:40 pm

  dosti e ki pas temenn e QELt Futbooll jame qaty udash me postu edhe ma
  gjersisht
  sa sezona
  sa pare
  prej ciles datt
  avatar
  hekurani

  Numri i postimeve : 200
  Join date : 08/06/2009

  Re: kaka sod ka kaluar ne real madrit

  Mesazh nga hekurani prej Tue Jun 09, 2009 11:44 pm

  te hanen syper ylli braziljan llejete kaka ka kaluar ne real mdarid per 64 miljon euro dhe kontrata e tij ash 6 vjeqare
  real madriti mendon te mar perforcime hala si me c.ronaldo.david villa.ribery
  avatar
  iliri92

  Numri i postimeve : 353
  Join date : 08/06/2009

  Re: kaka sod ka kaluar ne real madrit

  Mesazh nga iliri92 prej Wed Jun 10, 2009 2:58 am

  ahaha qashtu ma gjersisht amo edhe kshyr mos ja gabo emirn leite kaka e jo (llejete kaka) okei mir oshtt Wink
  avatar
  hekurani

  Numri i postimeve : 200
  Join date : 08/06/2009

  Re: kaka sod ka kaluar ne real madrit

  Mesazh nga hekurani prej Thu Jun 11, 2009 4:48 pm

  heheehhehehe krejt une sportin e kam bo be se sen skini pas ju ne sport

  Sponsored content

  Re: kaka sod ka kaluar ne real madrit

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Dec 19, 2018 10:44 am