Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  I dehuri kalon vikendin në tharësen e rrobave

  Share
  avatar
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 26

  I dehuri kalon vikendin në tharësen e rrobave

  Mesazh nga bashkimi92 prej Wed Jun 24, 2009 1:45 am


  Një mashkull i moshës së mesme nga Zelanda e Re ka qenë bukur i
  nervozuar pasi që e kanë nxjerrë nga tharësja e rrobave në të cilën e
  ka kaluar tërë vikendin.
  Mashkulli anonim kishte pirë në
  qytetin Waipapa dhe më pas kishte hyrë në një tharëse të madhe rrobash
  për t’i nxjerrë rrobat e tij. Ishte bllokuar me pjesën e përparme të
  trupit. Policia, zjarrfikësit dhe ndihma e parë i kishin ardhur në
  ndihmë.

  “Ka hyrë nëpërmes vrimës dhe i ka bllokuar duart prandaj nuk ka mundur
  as të manovrojë. Duke tentuar të del, e ka tërhequr edhe kazanin me
  vete”, ka thënë polici Greg Sutherland.

  Në fund, dy zjarrfikës e kishin mbajtur tharësen derisa i treti e kishte tërhequr dhe nxjerrë prej aty.


  _________________
  .::www.bsh-design.net::.

   Ora është Thu Jan 17, 2019 1:20 am