Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Kinezi dyvjeçar është duhanpirësi më i ri në botë

  Share
  avatar
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 26

  Kinezi dyvjeçar është duhanpirësi më i ri në botë

  Mesazh nga bashkimi92 prej Fri Jun 26, 2009 12:13 pm

  Një kinez dyvjeçar është djaloshi më i vogël në botë i cili pi
  duhan, e krejt kjo “falë” babës së tij i cili personalisht e ka mësuar
  si ta ndezë cigaren.
  Dyvjeçari Tong Liangliang ka lindur me
  herni testikulare, e duke marrë parasysh se është tepër i ri për
  operacion, baba i tij e ka mësuar të pi duhan për t’i përballuar
  dhimbjet më lehtë.

  Baba nuk ka qenë i vetëdijshëm për vesin që ia ka imponuar djalit të
  tij, derisa çuni nuk ka filluar të pi çdo ditë e më shumë duhan. Tong
  tani pi një paketë cigare në ditë, e kur t’i harxhohen cigaret,
  djaloshi shtrihet në dysheme dhe fillon të bërtas, njoftojnë agjencitë.

  Edhe pse Tong është duhanpirësi më i ri në botë, ai nuk do të
  kategorizohet në Librin e Rekordeve Guinness sepse ata refuzojnë
  promovimin e çfarëdo veseve të dëmshme për njeriun.


  _________________
  .::www.bsh-design.net::.

   Ora është Thu Jan 17, 2019 1:02 am