Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Shkurorëzohen sepse gruaja qëndroi tepër gjatë në tualet

  Share
  avatar
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 26

  Shkurorëzohen sepse gruaja qëndroi tepër gjatë në tualet

  Mesazh nga bashkimi92 prej Sat Jul 04, 2009 6:18 pm

  Një çift i porsamartuar nga Arabia Saudite ka pasur vetëm një
  javë lumturi. Në fakt, burri i ka humbur nervat duke pritur në aeroport
  gruan që të kthehet nga WC-ja, prandaj ka hipur në avion pa të. Ajo në
  anën tjetër i ka humbur nervat kur e ka kuptuar se çfarë kishte vepruar
  ai dhe ka parashtruar kërkesën për shkurorëzim.
  Kur gruaja,
  përndryshe mësuese me profesion, është kthyer nga tualeti dhe nuk e ka
  gjetur burrin aty ku e kishte lënë, e kishte kapluar paniku. E ka
  kërkuar gjithandej, ka alarmuar edhe personelin e aeroportit, të cilët
  në fund e kishin gjetur në listën e udhëtarëve të cilët ishin nisur në
  fluturimin për Malajzi.

  Ai me të kthyer në shtëpi i qetë e ka njoftuar familjen se gruan e ka
  ende në Malajzi, derisa ajo e shqetësuar ka parashtruar kërkesën për
  shkurorëzim vetëm një javë pas martesës!


  _________________
  .::www.bsh-design.net::.

   Ora është Thu Jan 17, 2019 12:58 am