Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

  Kërkon dëmshpërblim për lidhjen e dështuar

  Share
  avatar
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 26

  Kërkon dëmshpërblim për lidhjen e dështuar

  Mesazh nga bashkimi92 prej Sat Jul 04, 2009 6:19 pm

  Një kinez do t’i kaloj katër vitet e ardhshme pas grilave të
  burgut pasi që nga ish e dashura e tij ka kërkuar dëmshpërblim të majmë
  për lidhjen e tyre të shkurtër e të dështuar.
  Mashkulli nga
  Chongqing është dënuar me katër vjet burg pasi që ka zhvatur para nga
  gruaja e cila ka dëshiruar të ndërpres lidhjen e tyre të dashurisë.

  Ky 39-vjeçar, me mbiemrin He, ka qenë i papunë kur e ka njohur gruan e
  cila jetonte me vajzën e saj. Ata dy ishin afruar dhe mashkulli ishte
  zhvendosur në banesën e tyre. Pas njëzet ditësh bashkëjetese gruaja e
  ka kuptuar se kishte gjetur njeriun e gabuar, dhe kishte vendosur t’i
  jep fund marrëdhënies së tyre. Mirëpo, ai si kompensim për “zemrën e
  thyer” kishte kërkuar 15.000 juan (rreth 1.570 euro).

  He kishte kërcënuar se do ta vras atë dhe familjen e saj nëse nuk do
  t’ia paguante shumën e kërkuar të parave. Gruaja e kishte paguar ish
  dashnorin e saj, rastin e kishte lajmëruar në polici, dhe në fund
  tregimi ka përfundim të lumtur.


  _________________
  .::www.bsh-design.net::.

   Ora është Wed Dec 19, 2018 10:10 am