Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Trego shokut/shoqes tuaj per www.h2o-crew.ch

  bashkimi92
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster


  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 31

  Trego shokut/shoqes tuaj per www.h2o-crew.ch Empty Trego shokut/shoqes tuaj per www.h2o-crew.ch

  Mesazh nga bashkimi92 Wed Jun 24, 2009 3:10 pm

  Trego shokut/shoqes tuaj per [Vetëm antarët e regjistruar mund ti shohin linqet. Kliko këtu për tu regjistruar...]

  Te Nderuar Antarë

  Qdo dite e me teper komuniteti I forumit [Vetëm antarët e regjistruar mund ti shohin linqet. Kliko këtu për tu regjistruar...]
  po rritet. Gje qe edhe per ne drejtuesit e keti forumi na bene te
  ndihemi krenar, me sherbimet tona qe I ofrojm ta shohim se qdo dite
  kemi antare te rinje, sepse kjo do te thot qe ne me punen tone, mirpo
  jo vetem ne Staffi Drejtues, mirpo duke mos I harruar dhe falenderuar
  edhe antaret e thjesht te ketij forumi qe me materialin qe ata postojn
  ne forum dhe punen qe e bejne ne forumin tone, ata kete komunitet te ri
  e bejne nje forum atraktiv per antaret e rijn gje qe po na mundesojn
  zgjerimin dhe rritjen e numrit te antarve aktiv ne H2O-CREW
  Mirëpo keto jane vetem nga disa menyrat e shumta qe jane per ta reklamuar h2o-crew
  Nje menyre shume e lehte dhe e mire besoj qe eshte edhe ne MSN jo vetem
  ne undernick apo ne nick sikur shume antare kan bere mirpo edhe ne
  biseda qe zhvilloni me shokt tuaj mund ta h2o-crew dhe
  te jeni ne gjendje te bini sa me shume antare ne relaksohu.org


  Nje falenderim I veqant shkon per te gjithe ata antare qe deri tani
  kan bere reklam per relaksohu.org, dhe ne vetem mund te ju themi se
  jemi shume mirenjohes dhe ju themi te vazhdoni perseri ta beni ate gje,
  sepse nuk do te humbni asgje perkundrazi do te keni gjera me te mira ne
  forum.

   Ora është Mon Dec 11, 2023 3:10 pm