Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit

» miza me trotinet hahaha by qipii92
 - Portali EmptySat Aug 15, 2009 12:40 pm nga bashkimi92

» Kërkesat për dizajne
 - Portali EmptyThu Aug 06, 2009 8:46 pm nga anli

» apple by qipii92
 - Portali EmptyThu Aug 06, 2009 7:01 pm nga qipii92

» problem msn error code 8004888D
 - Portali EmptySat Jul 18, 2009 5:32 pm nga qipii92

» Sony paraqet video Walkmanin e e ri
 - Portali EmptySat Jul 18, 2009 3:46 pm nga qipii92

» Shkarkohen një miliardë e gjysmë aplikacione për iPhone
 - Portali EmptySat Jul 18, 2009 3:44 pm nga qipii92

» Microsoft Office 2010 pa pagesë dhe online
 - Portali EmptySat Jul 18, 2009 3:41 pm nga qipii92

» Rritet shitja e netbookëve
 - Portali EmptySat Jul 18, 2009 3:37 pm nga qipii92

» Celular misterioz nga LG
 - Portali EmptySat Jul 18, 2009 3:33 pm nga qipii92

Bukuroshja

 - Portali Adriana-lima

TV programe


www.H2O-CREW.COM

www.H2O-CREW.COM

www.H2O-CREW.COM

www.H2O-CREW.COM

www.H2O-CREW.COMSony paraqet video Walkmanin e e ri

Sat Jul 18, 2009 3:46 pm nga qipii92

 - Portali 295g7cl
Video Walkmani E440 miniatural nga kompania Sony nuk ka ekran OLED si walkmanët tjerë, por për këtë edhe çmimi do të jetë dukshëm më i arsyeshëm.

Sony Walkman E440 vjen me ngjyrë të zezë apo në kombinim të ngjyrave kuq e zi, mbështet formatet MP3, WMV e WMA, ka radio FM (nga e cila mund të incizoj drejtpërsëdrejti në diskun e pajisjes) …

[ Më shumë ]
Shkarkohen një miliardë e gjysmë aplikacione për iPhone

Sat Jul 18, 2009 3:44 pm nga qipii92

 - Portali 2czeo0h
Para më pak se tre muaj kemi shkruar për miliardin e parë të aplikacioneve për iPhone të cilat përdoruesit i kanë shkarkuar nga hapja e dyqanit online Apple App Store, e tani kjo shifër është ngritur në një miliard e gjysmë.

Nëse dikush ka arritur të pozicionohet mirë përballë recesionit global i cili po i dridh të gjitha tregjet e botës …

[ Më shumë ]
Microsoft Office 2010 pa pagesë dhe online

Sat Jul 18, 2009 3:41 pm nga qipii92

 - Portali Rcj7k5
Microsoft e Google gjatë disa muajve të fundit po shkëmbejnë goditje në mes vete. Pas paralajmërimit të kompanisë Google për paraqitjen e sistemit të vet operativ, Microsoft ka njoftuar se së shpejti do të nis Office 2010 i cili do të jetë pa pagesë dhe do të konkurrojë ndaj Google Docs. Nafaka jonë!

Bëhet fjalë për paketën Office e …

[ Më shumë ]
Rritet shitja e netbookëve

Sat Jul 18, 2009 3:37 pm nga qipii92

 - Portali 11aveab
Përkundër krizës dhe kritikave, pritet që netbookët edhe më tutje do të shiten më mirë se secila kategori tjetër e kompjuterëve.

Edhe pse më herët ishte paralajmëruar se shitja e netbookëve po stagnon, rezultatet e kompania analitike DisplaySearch edhë më tutje paralajmërojnë shitje të mirë të këtyre laptopëve të vegjël. Në fakt, …

[ Më shumë ]
Celular misterioz nga LG

Sat Jul 18, 2009 3:33 pm nga qipii92

 - Portali 263j1bs
Kompania LG po na përgatit diçka të pazakontë: një telefon i cili duket si iPhone i zgjatur, me emrin Black Label BL40. Specifikat janë të shkëlqyeshme, e sa do të jetë tërë kjo gjë praktike, na mbetet të shohim.

Edhe pse lajmi ka rrjedhur nga fotografitë jozyrtare të cilat janë paraqitur në një forum gjerman të internetit, duket të …

[ Më shumë ]
Facebook arrin shifrën e 250 milionë anëtarëve

Sat Jul 18, 2009 3:30 pm nga qipii92

 - Portali 6tfjnq
Themeluesi i Facebook dhe CEO, Mark Zuckerberg, ka zbuluar në blogun e tij zyrtar të arriturat e reja të kësaj organizate.

Facebook sipas informacioneve të fundit tashmë numëron 250 milionë anëtarë, 50 milionë më shumë se që kishte rreth tre muaj më parë.

Me kalimin e kohës numri i anëtarëve të kësaj ueb-faqeje rritet pa ndalim (për …

[ Më shumë ]
Microsoft dhe Yahoo në prag të marrëveshjes?

Sat Jul 18, 2009 3:26 pm nga qipii92

 - Portali 29cs75g
Disa top menaxherë të Microsoft-it raportohet se kanë udhëtuar në Silicon Valley (jug të San Franciskos) në negociata për të bashkëpunuar me Yahoo, bën të ditur All Things Digital.

Jozyrtarisht, të dyja kompanitë në rast të negociatave të suksesshme paralajmërojnë fillimin e bashkëpunimit që në javën e ardhshme.

Zyrtarisht as Yahoo …

[ Më shumë ]
Rënie e madhe e fitimeve të Nokias

Sat Jul 18, 2009 3:24 pm nga qipii92

 - Portali Dy65id
Prodhuesi lider i telefonave mobil, Nokia, në tremujorin e dytë ka paraqitur rënie të fitimit prej 71% në raport me të njëjtën periudhë të një viti më herët.

Nokia në tremujorin e dytë ka shënuar qarkullim prej 9.9 miliardë eurosh, që është rreth 25% më pak se një vit më herët, por edhe 7% më shumë se në tremujorit e parë, derisa …

[ Më shumë ]
Pishina i ka fajet për shtatzëni!

Fri Jul 10, 2009 3:08 pm nga bashkimi92

 - Portali F.0709142033481_mNjë nënë polake është duke paditur një hotel të Egjiptit pasi
që thotë se e bija e saj ka mbetur shtatzënë duke përdorë pishinën e
tyre përplot me njerëz.
Pohimi bizar ka dalë në sipërfaqe
kur polakja Magdalena Kwiatkowska ka kërkuar dëmshpërblim pasi që bija
e saj 13-vjeçare u kthye shtatzënë nga pushimet verore.[ Më shumë ]

Statistikat

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 1870 artikuj v 364 temat

Forumi ka 78 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri BYACARD

Partnerët

www.bsh-design.net
www.dst-crew.org

www.alboz-crew.net
www.kosovast.net
www.sport-ks.net
www.phg-crew.net
www.ihg-hackerz.com
www.Tutoriale-AL.com
www.tutoriale-ks.com
www.kalomir.com
www.Mesohu.ORG

Kush është në linjë

13 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 13 vizitorë

Asnjë


[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 105 më Sat Jan 15, 2011 10:46 am

April 2024

MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Top posters

bashkimi92 (578)
 - Portali Kf04kz - Portali 2hyce9g - Portali 35kud80 
qipii92 (391)
 - Portali Kf04kz - Portali 2hyce9g - Portali 35kud80 
iliri92 (353)
 - Portali Kf04kz - Portali 2hyce9g - Portali 35kud80 
hekurani (200)
 - Portali Kf04kz - Portali 2hyce9g - Portali 35kud80 
trimi (100)
 - Portali Kf04kz - Portali 2hyce9g - Portali 35kud80 
tina (60)
 - Portali Kf04kz - Portali 2hyce9g - Portali 35kud80 
hijeterruges (48)
 - Portali Kf04kz - Portali 2hyce9g - Portali 35kud80 
EmmA (48)
 - Portali Kf04kz - Portali 2hyce9g - Portali 35kud80 
Bleron (36)
 - Portali Kf04kz - Portali 2hyce9g - Portali 35kud80 
genta (25)
 - Portali Kf04kz - Portali 2hyce9g - Portali 35kud80 
Ora është Thu Apr 25, 2024 12:41 pm