Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Pishina i ka fajet për shtatzëni!

  bashkimi92
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster


  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 31

  Pishina i ka fajet për shtatzëni! Empty Pishina i ka fajet për shtatzëni!

  Mesazh nga bashkimi92 Fri Jul 10, 2009 3:08 pm

  Pishina i ka fajet për shtatzëni! F.0709142033481_mNjë nënë polake është duke paditur një hotel të Egjiptit pasi
  që thotë se e bija e saj ka mbetur shtatzënë duke përdorë pishinën e
  tyre përplot me njerëz.
  Pohimi bizar ka dalë në sipërfaqe
  kur polakja Magdalena Kwiatkowska ka kërkuar dëmshpërblim pasi që bija
  e saj 13-vjeçare u kthye shtatzënë nga pushimet verore.

  Autoritetet turistike në Varshavë kanë konfirmuar se kanë pranuar një
  ankesë e cila thotë se vajza ka mbetur shtatzënë si pasojë e një pike
  sperme të rastit në pishinë.

  "E ëma është e bindur se e bija e saj nuk ka takuar asnjë djalosh
  derisa ishte atje dhe është e vendosur t’i shkoj deri në fund këtij
  rasti”, ka thënë një burim brenda industrisë së udhëtimeve në Poloni.

   Ora është Wed Nov 29, 2023 1:50 am