Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Kuriozitete

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   Sony paraqet video Walkmanin e e ri 0qipii921007Shiko mesazhin e fundit Sat Jul 18, 2009 3:46 pm
nga qipii92
Asnjë mesazh i ri   Shkarkohen një miliardë e gjysmë aplikacione për iPhone 0qipii921204Shiko mesazhin e fundit Sat Jul 18, 2009 3:44 pm
nga qipii92
Asnjë mesazh i ri   Microsoft Office 2010 pa pagesë dhe online 0qipii921007Shiko mesazhin e fundit Sat Jul 18, 2009 3:41 pm
nga qipii92
Asnjë mesazh i ri   Rritet shitja e netbookëve 0qipii921079Shiko mesazhin e fundit Sat Jul 18, 2009 3:37 pm
nga qipii92
Asnjë mesazh i ri   Celular misterioz nga LG 0qipii92984Shiko mesazhin e fundit Sat Jul 18, 2009 3:33 pm
nga qipii92
Asnjë mesazh i ri   Facebook arrin shifrën e 250 milionë anëtarëve 0qipii921457Shiko mesazhin e fundit Sat Jul 18, 2009 3:30 pm
nga qipii92
Asnjë mesazh i ri   Microsoft dhe Yahoo në prag të marrëveshjes? 0qipii921000Shiko mesazhin e fundit Sat Jul 18, 2009 3:26 pm
nga qipii92
Asnjë mesazh i ri   Rënie e madhe e fitimeve të Nokias 0qipii92966Shiko mesazhin e fundit Sat Jul 18, 2009 3:24 pm
nga qipii92
Asnjë mesazh i ri   Pishina i ka fajet për shtatzëni! 0bashkimi921029Shiko mesazhin e fundit Fri Jul 10, 2009 3:08 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Bëhet me diplomë në moshën 84-vjeçare 0bashkimi92506Shiko mesazhin e fundit Fri Jul 10, 2009 3:06 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Lakuriqësia në punë ngrit “moralin” 0bashkimi92538Shiko mesazhin e fundit Wed Jul 08, 2009 12:28 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Derri i vetëm në Afganistan lirohet nga karantina 0bashkimi92453Shiko mesazhin e fundit Wed Jul 08, 2009 12:27 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Gruaja martohet me qen 0bashkimi92597Shiko mesazhin e fundit Wed Jul 08, 2009 12:26 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Lajmëron qenin e vet në polici sepse ia ha paratë 0bashkimi921030Shiko mesazhin e fundit Wed Jul 08, 2009 12:25 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Kërkon dëmshpërblim për lidhjen e dështuar 0bashkimi92503Shiko mesazhin e fundit Sat Jul 04, 2009 6:19 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Shkurorëzohen sepse gruaja qëndroi tepër gjatë në tualet 0bashkimi92735Shiko mesazhin e fundit Sat Jul 04, 2009 6:18 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Ukrainasit dëshirojnë të ndryshojnë emrin e fshatit në Jackson 0bashkimi92589Shiko mesazhin e fundit Sat Jul 04, 2009 6:17 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Vogëlushi i sëmurë nga zemra, jeton falë viagrës 0bashkimi92624Shiko mesazhin e fundit Sat Jul 04, 2009 6:16 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Çifti martesor merr 24 tosterë si dhurata dasme 0bashkimi92473Shiko mesazhin e fundit Sat Jul 04, 2009 6:15 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Stjuardesat e zhveshura dhe të pikturuara shërbejnë pasagjerët 0bashkimi92491Shiko mesazhin e fundit Sat Jul 04, 2009 6:13 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Ndeshet me plakun hundëlesh 0bashkimi92516Shiko mesazhin e fundit Sat Jul 04, 2009 6:08 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Hyn me dhunë në një shtëpi dhe mbetet një javë në të 0bashkimi92471Shiko mesazhin e fundit Sat Jul 04, 2009 6:07 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Mjekët suedezë sterilizojnë pacientin e gabuar 0bashkimi92578Shiko mesazhin e fundit Sat Jul 04, 2009 6:06 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Në luftën e verërave derdhen 40.000 litra verë 0bashkimi92595Shiko mesazhin e fundit Sat Jul 04, 2009 6:05 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   A mund ta punësoj një Dëshmitar? 0bashkimi92842Shiko mesazhin e fundit Sat Jul 04, 2009 6:02 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Së shpejti iPhone OS 3.1 0qipii92766Shiko mesazhin e fundit Sat Jul 04, 2009 3:00 am
nga qipii92
Asnjë mesazh i ri   Në YouTube deri në 2 gigabajt 0qipii92486Shiko mesazhin e fundit Sat Jul 04, 2009 2:58 am
nga qipii92
Asnjë mesazh i ri   Rritet shitja e kompjuterëve Mac 0qipii92506Shiko mesazhin e fundit Sat Jul 04, 2009 2:57 am
nga qipii92
Asnjë mesazh i ri   Samsung do të sjellë netbook-un e parë Ion gjatë këtij muaji 0qipii92488Shiko mesazhin e fundit Fri Jul 03, 2009 1:34 pm
nga qipii92
Asnjë mesazh i ri   Netbooku i ri Gateway LT3103u 0qipii92491Shiko mesazhin e fundit Fri Jul 03, 2009 1:26 pm
nga qipii92
Asnjë mesazh i ri   Kinezi dyvjeçar është duhanpirësi më i ri në botë 0bashkimi92433Shiko mesazhin e fundit Fri Jun 26, 2009 12:13 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Me pornografi kundër mysafirëve të paftuar 0bashkimi92465Shiko mesazhin e fundit Fri Jun 26, 2009 12:12 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Martojnë bretkosat për të thirrur shirat monsune 0bashkimi92505Shiko mesazhin e fundit Fri Jun 26, 2009 12:12 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Ruses i “eksplodojnë” silikonat gjatë aterrimit të aeroplanit 0bashkimi92769Shiko mesazhin e fundit Thu Jun 25, 2009 1:19 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Majmuni urinon në presidentin e Zambias 0bashkimi92438Shiko mesazhin e fundit Thu Jun 25, 2009 1:18 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Njeriu më i shkurtër në botë ka vetëm 60 centimetra 0bashkimi92412Shiko mesazhin e fundit Thu Jun 25, 2009 1:44 am
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Loja e fëmijëve çon në këmbë tërë qytezën 0bashkimi92683Shiko mesazhin e fundit Thu Jun 25, 2009 1:43 am
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Pikturon Putinin e han dajak më pas 0bashkimi92542Shiko mesazhin e fundit Thu Jun 25, 2009 1:42 am
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Klubi padit striptizeren e cila gënjeu për moshën 0bashkimi92428Shiko mesazhin e fundit Wed Jun 24, 2009 1:48 am
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Brenda javës fiton dy herë në lotari 0bashkimi92543Shiko mesazhin e fundit Wed Jun 24, 2009 1:47 am
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Hajnat vjedhin furgonin, me pronarin në të 0bashkimi92850Shiko mesazhin e fundit Wed Jun 24, 2009 1:46 am
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Studenti zgjohet në kabinën e kranit 46 metra lartë mbi tokë 0bashkimi92484Shiko mesazhin e fundit Wed Jun 24, 2009 1:46 am
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   I dehuri kalon vikendin në tharësen e rrobave 0bashkimi92790Shiko mesazhin e fundit Wed Jun 24, 2009 1:45 am
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Burri i dhunshëm duhet të kërkoj falje publike 0bashkimi92622Shiko mesazhin e fundit Tue Jun 16, 2009 3:15 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Në moshën 18-vjeçare gjen motrën e saj binjake identike 0bashkimi92452Shiko mesazhin e fundit Tue Jun 16, 2009 3:14 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Këlyshi mbijeton larjen në guacë tualeti 0bashkimi92590Shiko mesazhin e fundit Tue Jun 16, 2009 3:14 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Atelie artistike në taksi 0bashkimi92441Shiko mesazhin e fundit Tue Jun 16, 2009 3:13 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Zgjohet fytyrë për fytyrë me gjarpër 0bashkimi92705Shiko mesazhin e fundit Tue Jun 16, 2009 3:11 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   Mbahet gara në ngrënien e hithrave 0bashkimi92554Shiko mesazhin e fundit Mon Jun 15, 2009 3:19 pm
nga bashkimi92
Asnjë mesazh i ri   1.200 çiklistë lakuriqë pushtojnë Londrën 0bashkimi92608Shiko mesazhin e fundit Mon Jun 15, 2009 3:18 pm
nga bashkimi92
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Thu Apr 25, 2024 12:00 pm