Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Gruaja martohet me qen

  bashkimi92
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster


  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 31

  Gruaja martohet me qen Empty Gruaja martohet me qen

  Mesazh nga bashkimi92 Wed Jul 08, 2009 12:26 pm

  Gruaja martohet me qen F.0707104247375_mNjë grua nga Gana është martuar me qenin e saj sepse ai ka kualitete që ajo i ka parë vetëm në babën e saj të ndjerë.Gruaja
  29 vjeçare Emily Mabou nga fshati Aburi është martuar me qenin e saj
  18-muajsh në një ceremoni në të cilën kanë marrë pjesë dy priftë dhe
  fshatarët kureshtarë, raporton e përditshmja lokale ”Daily Dose”.

  Vëllai i saj më i ri David Mabou ka thënë se familja e saj e ka
  bojkotuar dasmën e saj për të cilën kanë cilësuar si “një hap i marrë
  për të luftuar vetminë e saj ".

  Por zonja Mabou ka thënë: "Që moti kam qenë duke u lutur për një
  partner të jetës i cili do të ketë të kualitetet e babait tim. Babai
  ime ishte i butë, besnik dhe i devotshëm ndaj nënës time dhe kurrë nuk
  e ka lënë vetëm”.

  "Kam pasur në lidhje me shumë meshkuj këtu në Togo, dhe të gjithë janë
  të njëjtë – aventurierë dhe tradhtarë. Qeni im është i butë dhe besnik
  ndaj meje si dhe më trajton me shumë respekt", ka shtuar “nusja” e re.

  E pyetur se si planifikon të rris fëmijë me “burrin” e saj të ri, zonja Mabou është përgjigjur shkurt: “Do të adoptojmë".

   Ora është Mon Dec 11, 2023 3:19 pm