Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Shkurorëzohen sepse gruaja qëndroi tepër gjatë në tualet

  bashkimi92
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster


  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 31

  Shkurorëzohen sepse gruaja qëndroi tepër gjatë në tualet Empty Shkurorëzohen sepse gruaja qëndroi tepër gjatë në tualet

  Mesazh nga bashkimi92 Sat Jul 04, 2009 6:18 pm

  Shkurorëzohen sepse gruaja qëndroi tepër gjatë në tualet F.0704134804254_mNjë çift i porsamartuar nga Arabia Saudite ka pasur vetëm një
  javë lumturi. Në fakt, burri i ka humbur nervat duke pritur në aeroport
  gruan që të kthehet nga WC-ja, prandaj ka hipur në avion pa të. Ajo në
  anën tjetër i ka humbur nervat kur e ka kuptuar se çfarë kishte vepruar
  ai dhe ka parashtruar kërkesën për shkurorëzim.
  Kur gruaja,
  përndryshe mësuese me profesion, është kthyer nga tualeti dhe nuk e ka
  gjetur burrin aty ku e kishte lënë, e kishte kapluar paniku. E ka
  kërkuar gjithandej, ka alarmuar edhe personelin e aeroportit, të cilët
  në fund e kishin gjetur në listën e udhëtarëve të cilët ishin nisur në
  fluturimin për Malajzi.

  Ai me të kthyer në shtëpi i qetë e ka njoftuar familjen se gruan e ka
  ende në Malajzi, derisa ajo e shqetësuar ka parashtruar kërkesën për
  shkurorëzim vetëm një javë pas martesës!

   Ora është Wed Nov 29, 2023 12:50 am