Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Stjuardesat e zhveshura dhe të pikturuara shërbejnë pasagjerët

  bashkimi92
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster


  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 30

  Stjuardesat e zhveshura dhe të pikturuara shërbejnë pasagjerët Empty Stjuardesat e zhveshura dhe të pikturuara shërbejnë pasagjerët

  Mesazh nga bashkimi92 Sat Jul 04, 2009 6:13 pm

  Stjuardesat e zhveshura dhe të pikturuara shërbejnë pasagjerët F.0702114218259_mEkuipazhi i kompanisë ajrore nga Zelanda e re në fushatën e re
  të marketingut ka dëshmuar se nuk ka çfarë të fsheh: në reklamën
  televizive stjuardesat dhe të gjithë anëtarët e ekuipazhit shërbejnë
  pasagjerët të zhveshur, e nëpër trup u janë pikturuar uniformat.

  reklamën televizive të “Air New Zealand”, klientët të cilët shërbehen
  nga stjuardesat tërheqëse lakuriqe, me piktura në trup, fillimisht
  habiten, e më pas shfaqen të lumtur. Më pas fillon edhe slogani “Ajo që
  shihni, është ajo që merrni”.

  Për të parë se sa atraktive është reklama, shihni videon dhe binduni edhe vet.


  _________________
  .::www.bsh-design.net::.

   Ora është Sat May 28, 2022 8:59 am