Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Kërkon dëmshpërblim për lidhjen e dështuar

  bashkimi92
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster


  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 31

  Kërkon dëmshpërblim për lidhjen e dështuar Empty Kërkon dëmshpërblim për lidhjen e dështuar

  Mesazh nga bashkimi92 Sat Jul 04, 2009 6:19 pm

  Kërkon dëmshpërblim për lidhjen e dështuar F.0704141014479_mNjë kinez do t’i kaloj katër vitet e ardhshme pas grilave të
  burgut pasi që nga ish e dashura e tij ka kërkuar dëmshpërblim të majmë
  për lidhjen e tyre të shkurtër e të dështuar.
  Mashkulli nga
  Chongqing është dënuar me katër vjet burg pasi që ka zhvatur para nga
  gruaja e cila ka dëshiruar të ndërpres lidhjen e tyre të dashurisë.

  Ky 39-vjeçar, me mbiemrin He, ka qenë i papunë kur e ka njohur gruan e
  cila jetonte me vajzën e saj. Ata dy ishin afruar dhe mashkulli ishte
  zhvendosur në banesën e tyre. Pas njëzet ditësh bashkëjetese gruaja e
  ka kuptuar se kishte gjetur njeriun e gabuar, dhe kishte vendosur t’i
  jep fund marrëdhënies së tyre. Mirëpo, ai si kompensim për “zemrën e
  thyer” kishte kërkuar 15.000 juan (rreth 1.570 euro).

  He kishte kërcënuar se do ta vras atë dhe familjen e saj nëse nuk do
  t’ia paguante shumën e kërkuar të parave. Gruaja e kishte paguar ish
  dashnorin e saj, rastin e kishte lajmëruar në polici, dhe në fund
  tregimi ka përfundim të lumtur.

   Ora është Mon Dec 04, 2023 1:27 am