Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  A mund ta punësoj një Dëshmitar?

  bashkimi92
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster


  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 31

  A mund ta punësoj një Dëshmitar? Empty A mund ta punësoj një Dëshmitar?

  Mesazh nga bashkimi92 Sat Jul 04, 2009 6:02 pm

  A mund ta punësoj një Dëshmitar? F.0630160404557_mPronarët e dyqaneve në Poloni i kanë inatosur punëkërkuesit
  duke ngulur këmbë se ata do të punësojnë vetëm Dëshmitarët e Jehovait.
  Shefat
  e dyqaneve të rrobave “Occasion” në qytetin Lodz thonë se ata kanë më
  pak vjedhin gjësende dhe para, gjithmonë dalin në punë me kohë dhe
  punojnë shumë.

  "Janë të ndershëm, të besueshëm dhe punëtorë të mëdhenj", ka thënë një zëdhënës i zinxhirit të dyqaneve.

  Por dyqanet, partnere të kompanisë Tesco, është kritikuar nga ekspertët e punësimit.

  "Ky është diskriminim”, ka thënë Izabela Pilzys nga agjencia për punësim HR Partners.

   Ora është Mon Dec 11, 2023 2:42 pm