Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Hyn me dhunë në një shtëpi dhe mbetet një javë në të

  bashkimi92
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster


  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 31

  Hyn me dhunë në një shtëpi dhe mbetet një javë në të Empty Hyn me dhunë në një shtëpi dhe mbetet një javë në të

  Mesazh nga bashkimi92 Sat Jul 04, 2009 6:07 pm

  Hyn me dhunë në një shtëpi dhe mbetet një javë në të F.0701125030198_mPolicia amerikane ka publikuar detajet për një plaçkitës bukur
  të jashtëzakonshëm. Nicholas Truesdell i cili ka vetëm 19 vjet, ka hyrë
  me dhunë në shtëpinë e një familjeje amerikane dhe atje ka qëndruar një
  javë ditë rresht.
  Pasi që shtëpiakët ishin në pushim, ai
  tërësisht i relaksuar është shtrirë nëpër krevate, ka shikuar
  televizorin dhe ka ngrënë ushqim nga frigoriferi i cili ishte përplot
  me gjëra ushqimore.

  Në shtëpi kishte hyrë duke thyer dritaren e dhomës së fjetjes. Pos
  krevateve dhe televizorit, plaçkitësi është shërbyer edhe me kompjuter,
  e madje ka vozitur edhe automjetin e familjes të cilës ia kishte
  pushtuar shtëpinë.

  Gjatë arrestimit të policisë Truesdell kishte deklaruar se e kishte ndier veten si në shtëpi të tij.

   Ora është Mon Dec 11, 2023 1:26 pm