Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Majmuni urinon në presidentin e Zambias

  bashkimi92
  bashkimi92
  Webmaster
  Webmaster


  Numri i postimeve : 578
  Join date : 08/06/2009
  vjeqar/e : 31

  Majmuni urinon në presidentin e Zambias Empty Majmuni urinon në presidentin e Zambias

  Mesazh nga bashkimi92 Thu Jun 25, 2009 1:18 pm

  Majmuni urinon në presidentin e Zambias F.0625124026538_m
  Presidenti zambian ka organizuar konferencë për shtyp në
  kopshtin e pallatit të tij, është rehatuar nën një pemë dhe tamam sa ia
  ka filluar të flas para pyetjeve të gazetarëve “nga lartësia” e ka
  urinuar një majmun.
  "Mi ka lagur rrobat”, ka thënë me qetësi
  Banda, derisa po shikonte kafshën se si po luante në pemë, pikërisht
  mbi tavolinën e tij.

  "Kjo sigurisht do të jetë ndonjë shenjë fati", ka shtuar presidenti në
  praninë e gazetarëve dhe diplomatëve të cilët ia kishin plasur gazit.

  Në oborrin dhe zyrat e pallatit të presidentin zambian jetojnë disa majmunë dhe disa lloj antilopash dhe zogjve.

   Ora është Mon Dec 11, 2023 2:29 pm