Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Netbooku i ri Gateway LT3103u

  qipii92
  qipii92
  Webmaster
  Webmaster


  Numri i postimeve : 391
  Join date : 09/06/2009
  vjeqar/e : 31
  Lokacioni : G-ilan

  Netbooku i ri Gateway LT3103u Empty Netbooku i ri Gateway LT3103u

  Mesazh nga qipii92 Fri Jul 03, 2009 1:26 pm

  Netbooku i ri Gateway LT3103u 50lero
  Gateway, pjesë përbërëse e Acer, është duke lansuar linjën e re të netbook-ve LT3100 si dhe modelin e parë LT3103u të fuqizuar nga procesori AMD.

  Netbook-u ka një faktor forme të ngjashëm me Acer Apsire One 751 dhe fuqizohet nga procesori AMD Athlon 64 L110 1.2 GHz, pastaj ka 2GB RAM dhe kartelë grafike ATI Radeon X1270. Gateway LT3103u ka hard disk 250 GB dhe lexues të shumëfishtë të integruar në një që përkrah formatet SD, MS, MS Pro, MMC dhe xD. Ka monitor LED LCD 11.6 inç me rezolucion 1366 x 768 piksela dhe kamerë 0.3 megapiksel. Ju mund të prisni lidhje WiFi 802.11 b/g dhe Ethernet.

  Netbook-u përfshin touchpad me multi-gesture dhe arrin i pajisur me bateri 6 qelizore 5200mAh. Ka sistem operativ Vista Home Basic SP1 dhe kushton vetëm 399.99 dollarë.[/CENTER][/QUOTE]

   Ora është Sun Mar 26, 2023 8:14 pm