Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Facebook arrin shifrën e 250 milionë anëtarëve

  qipii92
  qipii92
  Webmaster
  Webmaster


  Numri i postimeve : 391
  Join date : 09/06/2009
  vjeqar/e : 32
  Lokacioni : G-ilan

  Facebook arrin shifrën e 250 milionë anëtarëve Empty Facebook arrin shifrën e 250 milionë anëtarëve

  Mesazh nga qipii92 Sat Jul 18, 2009 3:30 pm

  Facebook arrin shifrën e 250 milionë anëtarëve 6tfjnq
  Themeluesi i Facebook dhe CEO, Mark Zuckerberg, ka zbuluar në blogun e tij zyrtar të arriturat e reja të kësaj organizate.

  Facebook sipas informacioneve të fundit tashmë numëron 250 milionë anëtarë, 50 milionë më shumë se që kishte rreth tre muaj më parë.

  Me kalimin e kohës numri i anëtarëve të kësaj ueb-faqeje rritet pa ndalim (për rritje nga 150 në 200 milionë pati nevojë për katër muaj, ndërsa diçka më shumë për rritje nga 100 milionë në 150 milionë.

  Me këto shifra, Facebook gradualisht e merr udhëheqjen edhe nga MySpace, së paku në territorin e SHBA-ve.

   Ora është Thu Apr 25, 2024 1:44 pm