Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Beje Kerkim Klasik, (perdor shteg te plote ne "Title Bar dhe Address Bar"

  qipii92
  qipii92
  Webmaster
  Webmaster


  Numri i postimeve : 391
  Join date : 09/06/2009
  vjeqar/e : 32
  Lokacioni : G-ilan

  Beje Kerkim Klasik, (perdor shteg te plote ne "Title Bar dhe Address Bar" Empty Beje Kerkim Klasik, (perdor shteg te plote ne "Title Bar dhe Address Bar"

  Mesazh nga qipii92 Fri Jun 26, 2009 8:43 pm

  Beje Kerkim Klasik, (perdor shteg te plote ne "Title Bar dhe Address Bar".
  Kjo gje iu mundeson qe ta beni Disable "kerkimin nen asistenc te qenit" dhe perdorjen internationale te
  kerkimit te faqeve nderhyrse ne Windows Explorer.)
  Shko
  Start
  Run
  regedit.exe (enter)
  pastaj shko sipas udhezimeve

  [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\CabinetState]
  "FullPath"=dword:00000000
  "FullPathAddress"=dword:00000001
  "Use Search Asst"="no"
  "Settings"=hex:0c,00,02,00,1b,01,e7,77,60,00,0 0,00

   Ora është Thu Apr 25, 2024 1:58 pm