Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Shpejtoe hapjen e Start Menuse dhe item-et tjera te Windows Xp-se.

  qipii92
  qipii92
  Webmaster
  Webmaster


  Numri i postimeve : 391
  Join date : 09/06/2009
  vjeqar/e : 31
  Lokacioni : G-ilan

  Shpejtoe hapjen e Start Menuse dhe item-et tjera te Windows Xp-se. Empty Shpejtoe hapjen e Start Menuse dhe item-et tjera te Windows Xp-se.

  Mesazh nga qipii92 Fri Jun 26, 2009 8:44 pm

  Shpejtoe hapjen e Start Menuse dhe item-et tjera te Windows Xp-se.
  (Kjo eshte metod shum e mire e hap Start Menune dhe item dritaret tjera me pak se nje second).
  Shko
  Start
  Run
  regedit.exe (enter)
  pastaj shko sipas udhezimeve

  [HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop]
  "MenuShowDelay"="2"

   Ora është Mon Dec 04, 2023 1:14 am