Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu Very Happy
Me Respekt "Bashkim": Qipii92: iliri

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Kollaq i Zi

  iliri92
  iliri92


  Numri i postimeve : 353
  Join date : 08/06/2009

  Kollaq i Zi Empty Kollaq i Zi

  Mesazh nga iliri92 Sun Jul 05, 2009 7:09 pm

  Përbërësit:

  -3 gota miell,
  -3 gota sheqer,
  -3 gota vaj,
  -3 gota jogurt,
  -2 lugë caji sodë bidarboni dhe
  -2 lugë kakao.

  Përgatitrja: Të gjitha këto i përzien mirë dhe i qet në tepsi e i pjek.

  Filli: 1 qokollatë për zierje e shkrin së bashku me 10 lugë qumësht dhe me pak vaj.

   Ora është Mon Dec 11, 2023 1:33 pm